На Донеччині найбільше видно божевілля російського командування — Зеленський

Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні розповів про "божевілля російської армії" та відзначив хоробрість бійців, що звільняли Луганщину, та героїзм воїнів на Донеччині.

Ситуація на передовій не зазнала суттєвих змін, на Сході України тривають активні бойові дії. Найжорсткіші бої — на Донеччині: Бахмутський напрямок та поблизу Авдіївки, сказав Зеленський.

"Там зараз найбільше видно божевілля російського командування: день за днем протягом місяців вони женуть туди людей на смерть, зосереджують там максимальну потужність артилерійських ударів", — розповів президент.

Воїни, які тримають позиції на цих напрямках на Донеччині, просто герої, наголосив президент. Крім того, відзначив бійців з Луганського напрямку.

"Хочу сьогодні відзначити бійців 25-ї повітряно-десантної бригади за хоробрість при звільненні окупованих територій на Луганщині", — заявив Зеленський.

Читайте також: Бійці ЗСУ з Бахмутського фронту розповіли про атаки та штурми росіян

Що відомо

  • 25 жовтня ЗСУ відтіснили російські війська з трьох населених пунктів Луганської області та одно в Донецькій.
  • 9 жовтня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що українські військові звільнили сім населених пунктів на Луганщині.
  • Через постійні обстріли з боку армії РФ до звільнених населених пунктів Луганщини дістатися практично неможливо.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram