За один день армія РФ випустила по Дніпропетровщині 18 ракет і 24 дрони – голова облради на конгресі в Європі

Дніпропетровська облдержадміністрація

10 жовтня армія РФ випустила по Дніпропетровщині 18 ракет і 24 дрони. Про це голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук заявив, виступаючи на Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, у якому він взяв участь у складі української делегації.

За його словами, вартість цього озброєння – мільйони доларів США, а головна мета – вбивство мирних жителів.

"Росія використала 84 ракети, з яких 18 – для моєї Дніпропетровської області, та 24 дрони. Загальна вартість ракет і дронів мільйони доларів. А головна ціль – це вбивство. І як наслідок вбито 11 і поранено 100 українців, які просто йшли на роботу", – сказав Микола Лукашук, звертаючись до представників європейських країн та президента конгресу:.

За його словами, зазнаючи поразок у боях, Росія "прагне зруйнувати критичну інфраструктуру України, і цим самим намагається створити штучний колапс під час зимового опалювального сезону".

"Єдиний спосіб припинити це постійне залякування й виграти цю війну – це перестати боятися Росію. Колеги, настав час покінчити зі страхом та почати більше діяти на допомогу Україні. Росія ніколи не зупиниться на Україні. Вона піде далі, тому що війна вкорінена в її варварській ДНК. Це ми вже бачили в Грузії та Молдові", – зазначив посадовець.

Що відомо

  • Конгрес  місцевих і регіональних влад  Ради Європи є  консультативним органом Ради Європи, який діє з 1994 року в інтересах більш ніж 130 000 органів місцевих і регіональних влад 46 держав-членів РЄ.
  • Поліція України відкрила 39,5 тисячі кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених військовослужбовцями Росії.

Читайте також

Україна негайно потребує 17 млрд доларів на критичну інфраструктуру — Зеленський

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро