У США суд виправдав Кевіна Спейсі за звинуваченням у сексуальних домаганнях

. Instagram

Суд Нью-Йорка відхилив позов актора Ентоні Реппа проти актора Кевіна Спейсі у сексуальних домаганнях, які нібито мали місце у 1986 році.

Про це повідомляє BBC.

"У четвер, після тритижневого цивільного судового розгляду в федеральному суді Манхеттена, присяжні дійшли висновку, що пан Репп не довів свою заяву про те, що Спейсі вчинив небажане сексуальне домагання", — йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, позов був поданий актором Ентоні Реппом, який стверджує, що Спейсі "недоречно доторкнувся" до нього на вечірці у 1986 році, коли йому було 14 років.

Репп, якому нині 50 років, подав позов у вересні 2020 року. Він вимагав компенсацію у розмірі близько 40 мільйонів доларів. Спейсі відкинув звинувачення на свою адресу.

Обговорення тривали понад годину, і після того, як суддя зачитав вирок, Спейсі, як повідомляється, обійняв своїх адвокатів, перш ніж залишити залу суду.

Ентоні Репп каже, що Спейсі було близько 26 або 27 років, коли він зустрів його на вечірці у своїй квартирі на Манхеттені. У статті Buzzfeed від жовтня 2017 року Репп сказав, що Спейсі підняв його, поклав на ліжко і частково ліг на нього. "Я знав, що він намагався зайнятися зі мною сексом", — написав він.

Виступаючи на свій захист під час третього тижня судового розгляду, Спейсі сказав, що був шокований, коли Репп оприлюднив свої звинувачення п'ять років тому.

"Я не знав, як це могло бути правдою", — сказав 63-річний актор, додавши, що він не проявляв би сексуального інтересу до Реппа, оскільки той був неповнолітнім.

У Великій Британії Спейсі висунуті п'ять окремих звинувачень у сексуальних домаганнях, за якими він не визнав себе винним. Процес за ними має розпочатися у червні 2023 року.

Що відомо

  • Скандал навколо оскароносного актора і режисера Кевіна Спейсі розгорівся у 2017 році після того, як актор Ентоні Репп звинуватив його у домаганнях. Сам Спейсі заявив, що не пам'ятає такого інциденту, але вибачився і зробив камінг-аут. Загалом у сексуальному насильстві та домаганнях актора звинуватили понад 10 осіб, серед яких актори Роберто Кавазос, Енді Хольтзман, бармен Кріс Ніксон, режисер Тоні Монтана та інші.
  • Початково Спейсі висунули три звинувачення. За першим з них прокуратура відмовилася порушувати справу у зв'язку з закінченням терміну давності, мова йшла про 1992 рік. Другу заяву відкликав сам обвинувач, оскільки він відмовився надати основний доказ — свій мобільний телефон. Ще одну справу про домагання закрили після смерті обвинувача — масажиста з Малібу.
  • На тлі скандалу компанія Netflix Inc. повідомила про припинення зйомок шостого, фінального сезону "Карткового будинку", в якому знімався Спейсі, а у фільмі "Всі гроші світу" вирізали усі сцени за участю актора. Його адвокат заявляв, що звинувачення можуть бути сфабриковані, щоб отримати гроші.
  • У США суд зобов’язав актора Кевіна Спейсі сплатити майже 31 мільйон доларів компанії Media Rights Capital, яка у 2013-2018 роках знімала серіал "Картковий будинок", через порушення ним умов контакту та політики компанії на тлі звинувачень у сексуальних домаганнях.
  • У травні 2021 року стало відомо, що Кевін Спейсі повертається у кіно.
  • У травні королівська прокуратура Британії висунула Кевіну Спейсі чотири пункти звинувачення в сексуальному насильстві проти трьох чоловіків.