Британія попередила РФ про "серйозні наслідки" застосування ядерної зброї в Україні

Президент РФ Володимир Путін під час виступу на церемонії "приєднання" Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до РФ 30 вересня 2022 року в Москві, Росія. Фото: АР.

Велика Британія попередила президента Росії Володимира Путіна про те, що Російська Федерація зіткнеться із "серйозними наслідками" у разі, якщо він застосує ядерну зброю у війні проти України.

Про це повідомляє The Guardian із посиланням на представника уряду Великої Британії.

"Нам із Путіним цілком зрозуміло, що застосування ядерної зброї призведе до тяжких наслідків", — зазначив офіційний представник уряду королівства.

Він закликав не спекулювати на цьому питанні як на проблемі.

"Я думаю, що громадськість має бути запевнена в тому, що ми беремо на себе сильне лідерство у цій галузі", — йдеться у повідомленні.

Представник британського уряду також назвав російські атаки на мирних мешканців України "безглуздими" та "варварськими".

Як зазначає видання, 19 жовтня міністр оборони Великої Британії Бен Воллес провів перемовини зі своїм американським колегою на тлі повідомлень про те, що російський президент може підірвати ядерну боєголовку над Чорним морем. При цьому на Даунінг-стріт не прокоментували зустріч Воллеса.

Що відомо

  • Очільник Пентагону Ллойд Остін провів термінову зустріч зі своїм британським колегою Беном Воллесом.
  • Ллойд та Воллес обговорили поточні зусилля з підтримки України, у тому числі через надання допомоги в галузі безпеки, а також важливість трансатлантичного співробітництва та регіональної безпеки у світлі жорстокого нападу Росії на Україну.
  • Раніше Бен Воллес заявив про відсутність ризику, що у західних союзників закінчиться зброя для підтримки України.

Читайте також

Окупанти оголосили "евакуацію" на Херсонщині, Іран може поставити РФ ракети. 238 день війни. Онлайн