Київ передасть Дніпру 30 міських автобусів — КМДА

Київ відправляє Дніпру 30 автобусів, які курсуватимуть на маршрутах громадського транспорту. Із них 10 — поїдуть з гуманітарною допомогою. Так вирішили після того, як 30 вересня внаслідок російського ракетного обстрілу у Дніпрі пошкоджено або згоріло близько сотні транспортних засобів.

Про це інформує пресслужба КМДА.

Фото: КМДА

Автобуси, які столиця передала Дніпру, – це МАЗи двох моделей, із низьким рівнем підлоги та місткістю 100 та 150 пасажирів. Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках. Досвід експлуатації цих автобусів у столиці свідчить про їх зручність для пасажирів та надійність, зазначають у КМДА.

Фото: КМДА

"Ми повинні сьогодні допомагати один одному, повинні разом вистояти і перемогти російських варварів. У цей складний час ми повинні особливо підтримувати ті міста, що знаходяться майже на лінії фронту. Тому Київ відправляє дніпрянам 30 пасажирських автобусів МАЗ", — зауважив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, передача автобусів Дніпру не ускладнить для киян пересування містом громадським транспортом. До того ж, повідомив мер, наступного тижня Київ очікує додаткову допомогу від західних партнерів і в столицю прибудуть ще 10 автобусів.

Віталій Кличко додав, що 10 із переданих Києвом автобусів повезуть в Дніпро гуманітарну допомогу: харчі, медикаменти, підгузки для дітей, одяг, засоби гігієни.

Що відомо

  • У ніч на 30 вересня російські війська вдарили по Дніпру двома ракетами. Одна з них поцілила в транспортне підприємство, внаслідок чого було знищено більше ніж 115 автобусів громадського транспорту.
  • З початку жовтня у Дніпрі поступово відновлюють проїзд громадського транспорту на маршрутах, де було припинено обслуговування пасажирів через ракетний удар.

Читайте також