Ламали ребра та шукали бактеріологічну зброю. Житель Ворзеля розповів про тортури військових РФ

Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

Місцевий мешканець Ворзеля на Київщини розповів про те, як цивільних українців допитували та катували російські військовослужбовці. Разом з очільником поліції Київської області Андрієм Нєбитовим пройшовся місцями злочинів армії РФ.

Борис показує очільнику поліції області Андрію Нєбитову яму в лісі, куди його з мішком на голові привезли російські військові.

"Поставили усіх на коліна та задавали питання про бактеріологічну зброю та де знаходиться "Точка-У". А я цивільний, як можу це знати?" – каже Борис.

Скріншот з відео. NEBYTOV / YouTube

Чоловік розповідає, що лежав на землі, а декілька росіян били по ребрам. Тепер у нього зліва шість ребер, які зрослися неправильно, справа – чотири.

У лісі він бачив прив'язаного до дерева хлопця, з якого знущалися росіяни, вважаючи силовиком. У вересні правоохоронці знайшли тіла двох чоловіків, один з яких мав на кофті шеврони Національної академії СБУ.

Загалом до ями привели 15-17 людей, яким командир російських військових розбивав суглоби кілком. А на ранок усіх цивільних перевезли вантажівкою до будівлі на території аеропорту в Гостомелі.

"В одній камері нас було 24 людини, а в сусідній холодильній камері – 28. Тут ми провели два з половиною тижні", – пригадує Борис.

Весь час чоловіків допитували росіяни, ставлячи одні й ті самі питання. Згодом їх вивезли через Білорусь до Брянскої області Росії.

Що відомо

  • Останки вбитої російськими військовими людини виявили у селі Мощун Бучанського району. На земельній ділянці неподалік лісу поліцейські знайшли присипаний землею череп. За даними поліції Київщини, станом на 9 вересня було виявлено 1360 тіл загиблих під час активний бойових дій на території області.
  • Поліцейські знайшли рештки щонайменше двох людей, які російські військові вбили та спалили в одному з гаражів Бучі на Київщині.
  • На колишніх позиціях армії РФ у селі Здвижівка Бучанського району поліція виявила ще одне тіло вбитого росіянами цивільного. У чоловіка були зв'язані руки і чохол на голові.
  • 15 серпня поліція Київщини неподалік Здвижівки виявила тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини та його сім‘ї війська РФ обстріляли в кінці лютого, коли мирні мешканці намагались евакуюватись з окупованого району Київської області. На початку квітня виявили тіла двох інших членів цієї сім'ї, а тіло батька за кілька місяців у серпні.
  • Поблизу окопів російських військових знайшли захоронення у селі Блиставиця, поблизу Здвижівки виявили могилу з саморобним хрестом, а біля Нового Залісся побачили зв'язаного мотузкою мирного жителя.

Читайте також

Поліція Київщини передала музею "Чорнобиль" речі і залишки боєприпасів РФ

На Київщині затримали колаборанта, який переконував жителів Обухівщини підтримати армію РФ