У Волинському онкоцентрі через на COVID-19 обмежили відвідування пацієнтів. Як працює медзаклад

Суспільне Луцьк

Через зростання захворюваності на коронавірус на Волині в обласному онкоцентрі обмежили відвідування пацієнтів. Усіх, хто потребує госпіталізації тестують на COVID-19, – розповів Суспільному керівник медзакладу Юрій Малімон.

На стаціонарному лікуванні в онкоцентрі зараз перебувають 200 пацієнтів.

Біля кабінетів поліклінічного відділення – черги. Щоденно лікарі приймають приблизно 300 пацієнтів, – каже завідувач відділення Сергій Спетрук. Він радить, перш ніж йти до медзакладу, протестуватись вдома. "Бо якщо ми отримаємо позитивний результат, відповідно ми покласти пацієнта не можемо", – говорить завідувач відділення.

Керівник поліклінічного відділення Сергій Спетрук. Суспільне Луцьк

Зі слів Юрія Малімона, робити швидкі тести на коронавірус влітку не припиняли. Тоді випадків COVID-19 серед пацієнтів майже не діагностували. "За останніх два тижні, то до нас щодня звертаються пацієнти, які хочуть попасти до нас на стаціонарне лікування, робимо тест і виявляємо в них коронавірус. Поодинокі випадки у нас є захворюваності в стаціонарі", – каже керівник медзакладу.

Волинянка Людмила лікується в обласному онкоцентрі.

Волинянка Людмила. Суспільне Луцьк

За пів року жінка отримала вісім хіміотерапій. Перед кожною – тестувалася. "Приходилося здавати ПЛР-тест. Вже зробили операцію, ще результатів не знаю, але будемо надіятися", – говорить жінка.

Медики нагадують, аби не створювати черг, записатися на прийом до лікаря можна зателефонувавши за номером 26-26-92.

Що відомо

  • В червні у Волинському онкоцентрі запрацювало оновлене відділення хіміотерапії. Воно займає два поверхи та розраховане на 55 ліжок. На реконструкцію нового відділення витратили п'ять з половиною мільйонів гривень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.