На Донбасі окупантам забороняють відступати під страхом смерті — ГУР

Російські військові. Фото: з сайту ГУР

На Донбасі окупанти забороняють своїм військовим відступати під страхом смерті, розширюючи діяльність так званих “загороджувальних загонів”. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на дані перехоплень.

Так, за даними ГУР, війська РФ спробували провести “контратаку” на позиції українських військових в Бахмутському районі.

“Для цього було завдано удару силами розрахунків ствольної та реактивної артилерії 4 омсбр 2-го армійського корпусу ЗС РФ (“ЛНР”). Втім, після відповіді та висунення вперед українських сил оборони, розпочався самовільний відхід підрозділів окупантів з вогневих позицій”, — повідомляють у ГУР.

Щоб зупинити втечу, командири підрозділів були вимушені вчергове нагадати підлеглим про заборону самовільного залишення позицій. А також про можливе відкриття по ним вогню з боку тилових “загороджувальних загонів”.

При цьому окупанти посилаються на наказ командувача №222.

“Вочевидь, за аналогією з сумнозвісним сталінським наказом №227 від 28 червня 1942 року, згідно з яким радянським військовослужбовцям стріляли в спину, закриваючи можливість для відступу”, — пояснили у розвідці.

Читайте також

РФ стягує нові ракети, в Оленівці обстріляли колонію, громадян Шрі-Ланки звільнили з полону. 208-й день війни. Онлайн

РФ не пускає через кордон з виданими в ОРДЛО російськими паспортами — ГУР

Як в СРСР: армія РФ використовує в тилу "загороджувальні загони"