Резніков розповів, чи піде Україна на "мирні" переговори з РФ

. Міністр оборони України Олексій Резніков. Фото: УНІАН

Київ не дослухатиметься до рекомендацій західних партнерів почати "мирні" переговори з РФ і вимагає повної деокупації Донбасу і Криму. Про це за підсумками форуму Yalta European Strategy, який 9-10 вересня пройшов у Києві пише “Європейська правда”. Участь у форумі взяли більше 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з понад двадцяти країн світу.

Зокрема, йдеться про президента України Володимир Зеленського, польського прем’єра Матеуша Моравецького, очільницю МЗС Німеччини Анналену Бербок та інших політиків.

Міністр оборони Олексій Резніков, який закривав дводенну конференцію, згадав про те, що зараз Україну схиляють піти на угоду з Росією, пише “Європейська правда”.

"Ми (за час війни — ред.) навчилися багато чому, і в тому числі навчилися не довіряти будь-яким розмовам про мир, які нам пропонують партнери", — сказав міністр, не уточнюючи, про кого з партнерів йдеться.

Водночас він окреслив позицію України щодо передумов початку переговорів з РФ. Йдеться про повну деокупацію Донбасу та Криму.

"Я відкрию таємницю... ми говорили росіянам, що для того, щоб далі проводити перемовини та домовлятися, ви маєте вивести війська станом на 23 лютого. Тоді це було можливо. Але тепер вони пройшли не одну точку неповернення і такий варіант вже давно не є можливим", — сказав Резніков.

"Варіантів "на 24 лютого" вже не існує. На 1 грудня 1991 року. Go out", — додав міністр оборони.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Контрнаступ на Харківщині та півдні, бої на Донбасі. 200-й день повномасштабної війни: онлайн