Київщина готова до опалювального сезону на 83%. Як область готується до зими

Фото: УНІАН

Нині готовність до опалювального сезону на Київщині становить 83%. Область уже заготувала 5,4 тисячі тонн вугілля та 123,3 тисячі тонн деревного палива. Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба.

Він назвав цьогорічний опалювальний сезон "нелегким", тому КОВА співпрацює з міжнародними партнерами, аби придбати пересувні мобільні котельні та дизельні генератори для громад.

Кулеба прозвітував про підготовку до зими понад 6 тисяч житлових будинків, близько 1700 об’єктів соціальної сфери, 1140 котелень та майже 660 км теплових мереж.

"Разом з усіма органами влади, очільниками громад та комунальними структурами докладаємо максимум зусиль, аби ця робота тривала злагоджено, а жителі були готові до нелегкого періоду холодів", – зазначив він.

Що відомо

  • На підготовку до зими з обласного бюджету виділено 40 млн гривень. Паралельно, разом із органами місцевого самоврядування, відпрацьовуються варіанти резервних джерел енергії на випадок аварійних відключень. Олексій Кулеба закликав громадян також ретельно готуватися і перевіряти стан вікон під'їздів, дахів.
  • Під час активних бойових дій на території регіону, котельням було завдано різні ступені пошкоджень. Станом на 15 серпня найбільше відремонтовано об'єктів теплопостачання у Бородянській, Білоцерківській, Бучанській та Великодимерській громадах. Решта — в процесі відновлення.
  • До початку опалювального сезону у Київській області відремонтують 690 кілометрів ліній електропередач. Також планують оновити 80 енергооб’єктів.

Читайте також

Ціна на газ для українців буде довоєнною — "Нафтогаз"

Київ готується до опалювального сезону: накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори