На Львівщині зібрали понад 100 тисяч гривень для ЗСУ

ЛМР

У селах Львівської міської територіальної громади, під час благодійних концертів, зібрали понад 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У Зашкові організували благодійний концерт, під час якого працював ярмарок. Також відбувся аукціон та футбольний турнір. Таким чином зібрали понад 100 тисяч гривень. На ці гроші придбають автівку швидкої медичної допомоги.

У благодійних концертах брали участь діти. ЛМР

У селі Рудно під час благодійного концерту зібрали більше 10 тисяч гривень. Захід організували учні місцевої музичної студії. Зібрані гроші передали на потреби 80-ї десантно-штурмової бригади. На них придбають спеціальне обладнання для евакуаційних авто.

"В таких автівках перевозитимуть важкопоранених бійців з обмеженими можливостями дихання та з великими крововтратами. Тож такі автомобілі потребують спеціального медичного обладнання", — кажуть у департаменті міської агломерації Львівської міської ради.

У Лисиничах та Підбірцях на благодійних концертах гроші зібрали на дрон. У Малехові виручену суму скерують на потреби односельчан, які зараз на фронті.

Читайте також: На Львівщині під час благодійного фестивалю зібрали 42 тисячі гривень для ЗСУ