В Ірпені 29 родин отримають житло — Маркушин

Ірпінь, Київська область. Фото: RebuildUA

В Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків для тих місцевих мешканців, які через російську військову агресію втратили житло. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, у межах виділеного областю фінансування для людей, які втратили оселі, є можливість придбати 72 квартири та збудувати 70-75 будинків на всю Київщину.

"Із них 14 квартир та 15 будинків передбачили для мешканців Ірпеня і це найбільше серед усіх громад області. Так, враховуючи масштаби руйнувань Ірпеня — це не вирішує проблем всіх жителів. Але це вже початок і принаймні ці 29 родин вже скоро отримають дах над головою", — сказав Олександр Маркушин.

У першу чергу житло отримають родини загиблих на війні військовослужбовців та багатодітні сім'ї. Наступного тижня стане відомо поіменно, чиї заявки на першочергове забезпечення житлом були погоджені, зауважив мер Ірпеня.

Що відомо

  • В Ірпені за місяць-півтора буде підготовлено 500 додаткових ліжко-місць для тих, хто втратив житло внаслідок російської військової агресії. Розмістять їх на території дитячого табору імені Ю. Гагаріна.
  • На території санаторію "Дубки" в місті Ірпінь Київської області 13 серпня відкрили модульне містечко для тих, хто втратив житло внаслідок бойових дій. Загалом там можуть вміститися 352 людини.
  • У Ірпені тимчасове житло облаштували у вагонах Укрзалізниці для людей, які втратили домівки через війну. Там уже зареєструвалися близько 50 людей.
  • На території санаторію "Дубки" в Ірпені 11 травня запрацювало перше наметове містечко для людей, які під час воєнних дій втратили житло.
  • В Ірпені Київської області близько 50% будинків зазнали руйнувань, а загальну вартість збитків експерти Київської школи економіки оцінили у 25,3 мільярди гривень (922 млн доларів).

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 175. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.