"Встигнути вкрасти якомога більше": Подоляк назвав справжню ціль окупантів на Херсонщині

Офіс президента

Російські військові та окупаційна адміністрація не планують інтегрувати захоплені території Херсонщини у російський простір, натомість вони намагаються встигнути вкрасти якомога більше українського майна.

Про це на своєму Telegram-каналі заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Поки кремлівські пропагандисти освоюють бюджети, вішаючи в Херсоні борди "Мы здесь навсегда", російські військові розуміють свої часові перспективи взагалі по-іншому. Якщо перші приїхали банально заробити на бюджеті, то другі точно хочуть встигнути… вкрасти", — розповів посадовець.

Він пояснив, що, за наявною інформацією, росіяни розкрадають залізничну транспортну інфраструктуру.

"За інформацією з місцевих джерел, окупанти дали ультимативну вказівку залізничникам у тимчасово захоплених південних регіонах перенаправити всі пошкоджені та цілі (!) напіввагони до Нової Каховки та Херсона. Підкреслюю: всі вагони, включно з ледь живими", — зазначив Подоляк.

За його словами, там відбувається розбирання вагонів, які надійшли. При цьому колісні пари та візки демонтують, щоб далі відправити в окупований Крим, а рами й кузови відправляють на розрізання на брухт також із подальшим вивезенням до Криму.

"Залізничникам наказано залишити тільки платформи для транспортування техніки й незначний парк для внутрішніх перевезень в ОРДЛО", — зауважив радник керівника ОПУ.

Це свідчить про те, що ніхто насправді не планує займатися тимчасово окупованою областю чи інтегрувати її економіку в російський простір, переконаний посадовець.

"Треба встигнути вкрасти якомога більше. Тому наступний крок нам уже добре відомий – масова крадіжка унітазів і викручені лампочки в під‘їздах у Херсоні", — підсумував Михайло Подоляк.

Читайте також

Демілітаризація в дії: В ОПУ прокоментували вибухи у Криму

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!