В Україні запустять електронну чергу для перетину кордону

Фото: Facebook / Денис Шмигаль

В Україні працюють над проєктом електронної черги на кордоні. Міністерство інфраструктури найближчим часом представить документ.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду.

"Міністерство інфраструктури найближчим часом представить проєкт електронної черги на кордоні. Ми рухаємося у бік цифрової держави з максимально зручними сервісами для людей та бізнесу, а тому це питання не може і не буде більше відкладатися", — сказав він.

Прем'єр додав, що 15 серпня парламент ухвалив зміни до Митного кодексу, які наближають українське митне законодавство до законодавства ЄС. Таким чином, Україна почне обмінюватися митною інформацією з 36 країнами в режимі реального часу.

Ідею створення електронної черги на кордоні Денис Шмигаль вперше оприлюднив ще у грудні минулого року. Тоді прем'єр висловив упевненість, що така практика покращить міжнародний імідж України, а також позбавить незручностей мільйони громадян, які змушені стояти у "живих" чергах.

У 2021 році Кабмін затвердив план модернізації пунктів пропуску. До війни на цю програму планували виділити 10 млрд грн протягом наступних трьох років.

Читайте також

Збільшення товарообігу та активізація бізнесу: Шмигаль доручив уряду розбудову прикордонної інфраструктури

Вторгнення Росії в Україну, день 174. Текстовий онлайн

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!