У Світловодській громаді на Кіровоградщині вітер повалив дерева та обірвав дроти

svgr.gov.ua

У Світловодській громаді Олександрійського району Кіровоградської області вітер повалив дерева, обірвав електричні дроти. Про це Суспільному телефоном розповів міський голова Світловодська Андрій Маліцький. Одне з дерев впало на дах будівлі світловодської районної лікарні, зруйнувавши кілька листів шиферу.

За словами міського голови Світловодська, пошкоджені вітром лінії електропередач відновили працівники компаній "Кіровоградобленерго" та "Полтаваобленерго", комунальні служби продовжують прибирати повалені дерева. Електропостачання не було у селищі Власівка та в мікрорайоні навколо вулиці Лісозаводська: "Був шквальний вітер зранку, як всі на роботу виїжджали. Повідомили в усі аварійні служби".

Дах інфекційного відділення лікарні, на який впало дерево, потребує ремонту, сказав Андрій Маліцький. Лікарня роботи не переривала: "Будуть проводить ремонтні роботи, кошторис складають".

Місцева жителька Наталія Примостка розповіла, що в центральній частині міста пошкоджень немає: "Близько 7:30 почалось і десь до 9:30 був сильний вітер, злива. В центрі, де я живу, без наслідків минуло, а на околиця і у Власівці не було електрики, дерева валило".

svetlovodsk.com.ua

За інформацією директора міського "Комбінату комунальних послуг" Костянтина Яроша, повалені дерева прибирають три бригади підприємства на трьох машинах, залучили рятувальників.

Що відомо

14-18 серпня на території Кіровоградської області прогнозують погоду з дощами та грозами.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!