Кремль сприйме як невдачу провал захоплення Донеччини — британська розвідка

Фото: Getty Images

У британській розвідці вважають, що Кремль може розцінити як невдачу те, що російським військам не вдалося окупувати всю Донецьку область і це не дозволяє провести в регіоні "референдум" про приєднання до РФ.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

"Кремль, ймовірно, сприйме те, що військові поки що не окупували всю Донецьку область, невдачею для своїх максималістських цілей в Україні", — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що 11 серпня 2022 року російські ЗМІ повідомили, що ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що дата проведення референдуму щодо входження псевдореспубліки до складу Росії буде оголошена після "повного звільнення" "ДНР".

"Раніше, у червні 2022 року, журналісти-розслідувачі опублікували докази стратегії планування "ДНР" щодо проведення такого референдуму та забезпечення принаймні 70% голосів за приєднання до Росії", — йдеться у повідомленні.

У британській розвідці припускають, що Росія, ймовірно, перебуває на передовій стадії планування проведення "референдуму", хоча поки що неясно, чи прийнято щодо нього остаточне рішення.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 173. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!