У Кропивницькому презентували книгу про місцевий футбольний клуб

Facebook Кіровоградської облради

У Кропивницькому презентували книгу про історію місцевого футбольного клубу "Зірка". Книгу видали за гроші спонсорів, розповів Суспільному автор Микола Цуканов. Зроблена вона у вигляді інтерв’ю з фотографом Ігорем Філіпенком і проілюстрована світлинами з матчів, які відбулися протягом 2004-2018 років.

Книга називається "Фотокореспондент Ігор Філіпенко: погляд з офсайду". Надрукували її в Одесі, продавати не будуть, бо видали обмеженим накладом, сказав автор: "Ми роздали по кілька екземплярів меценатам, Ігореві Філіпенку, передали в обласний архів, музей мистецтв і обласну бібліотеку імені Чижевського та клубу. Там її можна знайти".

Facebook Миколи Цуканова

Facebook Миколи Цуканова

Зі слів Ігоря Філіпенка, до книги увійшли далеко не всі фотографії, зроблені ним протягом 13 років: "У мене з дитинства було дві мрії – займатися фотографією та грати у футбол. Мрію фотографувати, вважаю, реалізував".

Микола Цуканов (ліворуч) та Ігор Філіпенко (праворуч) розповідають про книгу. Facebook Кіровоградської облради та Миколи Цуканова

Ідея видання у тому, що неможливо розповідати про футбол, не показуючи його – сказав Микола Цуканов: "Це велика цінність для історії регіону, спорту, виховання майбутніх спортсменів".

Що відомо

За інформацією з офіційного сайту клубу, команду заснували 1911 року. Відповідно, це найстаріша команда України. Найкраще досягнення – шосте місце у Вищій лізі сезону 1995-1996 років. Нині "Зірка" грає в аматорській лізі.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!