Нідерланди приєдналися до програми підготовки українських військових у Великій Британії

Фото: Unsplash

Нідерланди вирішили приєднатися до програми підготовки українських військових у Великій Британії. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Нідерланди приєдналися до британської програми підготовки військовослужбовців української армії. Вони розпочнуть свою місію цього серпня. Чим більше у нас буде добре підготовлених бійців, тим ближча наша перемога", — написав міністр.

Своїх військових інструкторів для підготовки воїнів Збройних Сил України відправили Швеція, Фінляндія, Канада, Данія і Норвегія.

Війна. Усі останні новини

21 липня у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що протягом найближчих місяців під керівництвом Збройних сил Великої Британії пройдуть навчання близько 10 тисяч українців. У Генштабі зазначили, що програма є частиною постійного зобов’язання Великої Британії щодо підтримки України. Пакет допомоги включає: понад 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги, включно з протитанковою зброєю, бронетехнікою та артилерією.

Навчання проводитиметься на об’єктах по всій Великій Британії з понад 1000 інструкторами з 11-ї бригади сприяння силам безпеки, яка спеціалізується на проведенні тренувань для нарощування військового потенціалу українських союзників і партнерів, — йдеться в повідомленні Генштабу. Крім того, українським воїнам закупили автомати, видають каски, бронежилети, обмундирування та польове спорядження для бойових дій на передовій.

Читайте також

"Британці розуміють: якщо вони не допоможуть Україні, будуть воювати з Росією", — посол України в Британії

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!