У Генштабі не підтвердили причетність ЗСУ до вибухів на території білоруської "Зябровки"

У Генеральному штабі ЗСУ прокоментували вибухи у районі білоруського аеродрому "Зябровка" в Білорусі.

Генштаб володіє лише тою інформацією, яку оприлюднили міністерства оборони Білорусі та Росії, повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу 11 серпня.

"Дійсно на аеродромі "Зябровка" були вибухи. Напередодні були подібні вибухи на аеродромі Саки. Звичайно, що кожен військовослужбовець ЗСУ, кожен підрозділ мав би на меті, намагався би «зірочку» за збитий прималювати собі. Але на даний час ми маємо лише ті факти, які коментують міністерство оборони Білорусі і міністерство оборони Росії", — наголосив Громов.

Читайте також: Жодного офіційного підтвердження про причетність ЗСУ до вибуху в Криму немає — Маляр

Що відомо

У ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому "Зябровка" пролунали вибухи. За інформацією моніторингової групи "Беларускі Гаюн", спалахи та вибухи пролунали в районі Зябровки близько 00:30. У липні повідомлялось, що аеродром Зябровка, який розташований у Гомельській області Білорусі, повністю контролюється росіянами і там облаштовувалась російська військова база. На території аеродрому перебував ракетний дивізіон ракетного комплексу "Іскандер – М" та дивізіон С-400".

Війна. Усі останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!