У розвідці заявили, що РФ створює "Фонд Зеленського"

Кремль, Москва, Росія. Фото: АР

У Головному управлінні розвідки України заявили, що в Росії готують інформаційну акцію по дискредитації президента України Зеленського. Ідеться нібито про створення платформи "Фонд Зеленського", розрахованої на європейські країни.

Про це ідеться в заяві ГУР 11 серпня.

У розвідці кажуть, що "акцію" погодила адміністрація президента РФ.

"Згідно з задумом авторів «акції», буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого «Фонду ЗЕЛЕНСЬКОГО» на якому буде розміщено пропозицію до іноземних громадян та установ, долучитися до його «діяльності». Планується створення та подальша публікація «асортиментної лінійки Фонду» та реєстрація його на торговельних майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду у країнах Європи планується розбудовувати за принципом «мережевого маркетингу». Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі", — кажуть в ГУР.

У розвідці також кажуть, що у межах "проєкту" вже створили сайт, фейкові сторінки в соцмережах, базу т.зв. "мережевих лідерів" та блогерів для подальшого поширення матеріалів, підготовлено меми та коментарі для соціальних мереж.

У ГУР просять міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України виключно з підтверджених джерел.

Читайте також

Більшість росіян підтримують закон про "воєнні фейки", хоча 40% вважає фейком і його — опитування

"Заявляють про підтримку України". Керівник Центру протидії дезінформації назвав найнебезпечніших пропагандистів Кремля

DeepFake: мери Берліна та Мадрида поспілкувалися з фейковим "Кличком"

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!