Ізраїль лікуватиме поранених українських військових

Віталій Кличко з послом Ізраїлю Міхаелем Бродським. Фото: Віталій Кличко

Ізраїль лікуватиме українських бійців, а за потреби протезуватиме українських військових. Про це стало відомо під час зустрічі мера Києва Віталія Кличка та посла Ізраїлю Міхаеля Бродського.

"Обговорили і співробітництво щодо створення реабілітаційних центрів в Україні. Також пан Посол зазначив, що Ізраїль прийматиме поранених українських захисників, а також дітей з онкологією", – зазначив Кличко.

Додатково Ізраїль передав Києву 50 тисяч пакунків готового харчування, з приготуванням яких допомагали у Польщі. Місто направить ці набори на потреби ЗСУ.

Кличко нагадав, що Ізраїль допомагає Україні сотнями тонн гуманітарної та медичної допомоги від початку російського вторгнення. А в рамках проєкту Mashav готують наших фахівців-психологів для роботи з українцями, які постраждали від війни.

Що відомо

  • Поранених українських військових лікують не лише в Ізраїлі, але і в Польщі. У Латвії також найближчого місяця планують розпочати процес реабілітації українських військових та цивільних, які постраждали внаслідок війни. Планується надати допомогу 40 людям.
  • Фінляндія також розпочала медичну евакуацію та лікування пацієнтів з України.
  • Північноатлантичний альянс звернувся до Швейцарії із проханням прийняти на лікування українських військових, поранених у боях із російськими збройними формуваннями, однак федеральний уряд відхилив його.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!