В укриттях Чернівецького національного університету можуть розмістити 3,5 тисячі людей: навчання буде очним

Укриття в Чернівецькому університеті. Фото: ЧНУ імені Федьковича

В укриттях Чернівецького національного університету можуть розмістити 3,5 тисячі людей. Це дозволяє розпочати навчальний рік очно у дві зміни.

Про це повідомили на сайті університету.

Всього в університеті є десять укриттів. Два них розташовані у гуртожитках. У семи найпростіших укриттях можуть розмістити одночасно приблизно 3,5 тисяч людей. Також в Науковій бібліотеці університету є протирадіаційне укриття — воно вміщує 276 людей.

В укриттях є два виходи з оббитими металом дверима, місця для сидіння, запаси питної та технічної води, їжа, вогнегасники та аптечки.

Укриття в Чернівецькому університеті. Фото: ЧНУ імені Федьковича

"Ми плануємо навчання у дві зміни. Це означає, що ми зможемо розмістити в сховищах вдвічі більше студентів. Перша зміна буде займатись з 8:20 до 12:50, а потім на їх місце приходитиме друга зміна, – каже ректор університету Роман Петришин.

Укриття перевірили працівники університету разом з представниками ДСНС, Держпродспоживслужби, поліції, поліклініки, влади.

Укриття в Чернівецькому університеті. Фото: ЧНУ імені Федьковича

Читайте також

Стало відомо, яку форму навчання обирають батьки школярів у Чернівецькій області

Дивіться Суспільне Чернівці у Youtube: новини, історії та репортажі

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!