У Дніпрі запрацювала лікарня, що переїхала із Сєвєродонецька

Дніпропетровська обласна військова адміністрація

У Дніпрі почала працювати лікарня-переселенка: Сєвєродонецький медзаклад релокували до міста. У лікарні побували і кореспонденти Суспільного.

Медичні працівники приймають переселенців із Сєвєродонецька та інших населених пунктів Луганщини, які також переїхали до Дніпра.

Олена Кузьменко в Сєвєродонецьку прожила більше 60 років. До Дніпра приїхала 5 місяців тому. За цей часто зверталася по допомогу до місцевих лікарів. Розповідає: рада знову бачити знайомі обличчя серед медиків.

"Всіх лікарів знаю. Карділога, невропатолога — всіх я там знаю, бо була пов'язана з такою роботою, що знала у місті всіх. Хочеться, щоб мене лікували найкращі лікарі", — каже вона.

Жінку до лікарні привів її син Євген. За його словами, матері потрібен постійний нагляд лікарів, бо має проблеми з серцем і тиском.

Додає: у Дніпрі на прийом записувалися за кілька днів, бо пацієнтів багато. До Сєвєродонецької лікарні прийшли у зручний час, до того ж потрапили до знайомого лікаря.

"Навіть слово лікує, а коли ти приходиш і бачиш рідне обличчя, хоч і обличчя лікаря — це вже терапія", — розповідає Євген.

Сєвєродонецька лікарня працює в Дніпрі з 1 серпня. Медичну допомогу надають кардіолог, хірург, травматолог та гінеколог. Зараз лікування тільки амбулаторне.

"Ще буде одне або два приміщення, в яких ми будемо працювати, бо маємо надію відновити ще реабілітацію пацієнтів та гемодіалізну допомогу", — розповів генеральний директор лікарні Роман Водяник.

До лікарні-переселенки у Дніпрі звертаються до 50 людей на день, тоді як раніше вона могла обслуговувати до ста тисяч. Медпрацівники сподіваються, надалі зможуть лікувати значно більшу кількість пацієнтів.

Авторка — Катерина Нічик

Читайте також

Кафедри медичної академії можуть запрацювати у трьох лікарнях Рівного

У Дніпрі відбулася посвята в інтерни та лікарі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!