Росія створила новий армійський корпус для війни в Україні — британська розвідка

Фото: з Телеграму ГУР

У британській розвідці вважають, що Росія створила велике формування сухопутних військ для продовження війни в Україні.

Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії.

У відомстві зазначили, що російські командири, швидше за все, і надалі стикатимуться з конкурентними оперативними пріоритетами посилення наступу на Донбасі та зміцнення оборони проти очікуваних українських контратак на півдні.

"Щоб підтримати операцію в Україні, Росія майже напевно створила нове велике формування сухопутних сил, 3-й армійський корпус (3 АК), базований у Муліно, у Нижньогородській області на схід від Москви", — йдеться у повідомленні.

У розвідці припускають, що Росія, ймовірно, планує доукомплектувати значну частину 3-го AК новосформованими "добровольчими" батальйонами, які створюються по всій країні.

"Російські регіональні політики підтвердили, що потенційним новобранцям 3-го AК пропонуються вигідні грошові бонуси, коли вони відправляються в Україну. До набору приймаються чоловіки до 50 років і тільки з середньою освітою", — повідомили в МО Британії.

У відомстві зазначили, що російський армійський корпус зазвичай складається з 15-20 тис. військовослужбовців.

"Але Росії, ймовірно, буде важко довести 3-1 АК до цієї кількості, враховуючи дуже обмежений рівень народного ентузіазму щодо добровільної участі в боях в Україні. Ефект 3-го AК навряд чи буде вирішальним для війни в Україні", — зазначили у британській розвідці.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 168. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!