Щоденні втрати українських військових зменшилися втричі — ОП

Фото: УНІАН

Щоденні втрати українських військових зменшилися в три рази в порівнянні з початком червня, коли вони становили 100-200 військовослужбовців на добу.

"Я думаю, що цифри десь зменшилися у 2,5-3 рази від тієї цифри. Я думаю, що десь 30-50 осіб. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно", — розповів радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню BBC і додав, що більш точні цифри може дати тільки Генеральний штаб ЗСУ.

Він пояснив, що втрати України збільшувалися через перехід на другий етап війни.

"Починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це, безумовно, збільшувало кількість наших втрат", — заявив Подоляк.

Також радник керівника Офісу президента пояснив, чому українські втрати у війні зменшилися.

"Сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє — наші вже пристосувалися до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються", — зазначив він.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що завдяки західному озброєнню щоденні втрати Збройних сил України значно скоротилися.
  • Втрати України на війні та інформація про кількість загиблих є державною таємницею.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!