У США видали ордер на арешт приватного літака російського олігарха, вартістю $90 млн

Фото: Department of Justice USA

Влада США отримала ордер на арешт приватного літака російського олігарха Андрія Скоча вартістю понад 90 мільйонів доларів за порушення санкцій США у зв'язку з вторгненням Росії в Україну.

Про це повідомляє CNN з посиланням на Міністерство юстиції США.

Літак Airbus A319-100 належить депутату Державної Думи Росії VII скликання від партії "Єдина Росія" Андрію Скочу. Політик значиться в санкційному списку США з 2018 року за вторгнення Росії в Крим та на схід України в 2014 році.

8 серпня федеральний суддя санкціонував ордер на арешт від спеціального агента Міністерства торгівлі США та Бюро промисловості та безпеки.

Влада стверджує, що Скоч порушив санкції США, використавши долари для оплати реєстраційних зборів літака владі острова Аруба і сплативши страхові внески за Airbus, які проходили через фінансові установи США.

Реєстраційні платежі на суму понад 113 тисяч доларів та страхові внески на суму понад 284 тисячі доларів пройшли через банківську систему США без ліцензії, яка потрібна для осіб, які підпадають під санкції.

Влада США заявила, що літак, ймовірно, знаходиться в Казахстані.

У червні влада США оголосила про отримання ордера на арешт двох приватних літаків мільярдера Романа Абрамовича, вартістю понад 400 мільйонів доларів. У травні США отримала у свою власність яхту Amadea вартістю 300 мільйонів доларів, що належить російському олігарху Сулейману Керімову. У квітні влада США конфіскувала в порту Іспанії яхту Tango вартістю 90 мільйонів доларів, що належить Віктору Вексельбергу, мільярдерові, що має тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним.

Читайте також

Половина країн G20 не підтримують санкції проти РФ — ЗМІ

США ввели санкції проти Кабаєвої, низки російських мільярдерів та колаборантів

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!