Юристи, артисти, підприємці: хто захищає Харківщину від російських окупантів

Фото: Суспільне Харків

Серед оборонців Харківщини — люди різних професій та сфер діяльності. У складі 128 батальйону тероборони, який нині теж стоїть на захисті області, служать юристи, актори, підприємці.

"Глаз" і "Маркіз" пішли на фронт після 24 лютого. "Глаз" у бригаді — один з найстарших, йому 56. У цивільному житті працював адвокатом.

"Вік якось не відчувається. Навпаки, тут я відчуваю себе молодшим, нарівні з ними. Я думаю, вони хочуть тягнутися, щоб не гірше від мене робити", — говорить "Глаз".

Військовий "Глаз" захищає Харківщину у складі 128 батальйону тероборони. Фото: Суспільне Харків

"Маркіз" у цивільному житті тракторист. Побратимів називає сім’єю. Каже, до повномасштабного вторгнення служити не хотів. А з 24 лютого ледь пробився до армії.

"Дуже важко було потрапити сюди. Я казав, давайте грошей дам, може, "магарич" комусь, не хотіли. Випадково якось потрапив", — говорить "Маркіз".

"Марків" у цивільному житті працює трактористом. Фото: Суспільне Харків

У батальйоні служить також нагороджений орденом "За заслуги" "Афон". З 2014 року він волонтер, у цивільному житті — підприємець. Має три десятки підлеглих.

"Чому це було важливо — взяти зброю? Тому, що коли просинаєшся 24 лютого о 4-й ранку від вибухів, напевно, вже тоді стало зрозуміло, що треба йти вже самому і щось більш конкретне робити", — каже "Афон".

"Тигр" у цивільному житті — артист цирку й естради, професійний мім. До повномасштабного вторгнення гастролював світом. На фронті "Тигра" роблять щасливим повідомлення від матері і побатими.

"Це найкращий спосіб стати веселим — твої побратими. Якщо ти з ними в гарних стосунках — це супер", — вважає "Тигр".

Бійці кажуть: їх об’єднує бажання захищати країну та повернутися додому.

Читайте також

Гвардієць розповів, як нищив російські безпілотники на Харківщині

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!