На вулиці Галицькій у Тернополі встановлюють дощовий колектор

Суспільне Тернопіль

Понад місяць проїжджа частина вулиці Галицької у Тернополі буде перекритою. До 19 вересня на ділянці від перехрестя вулиць Миколи Лисенка – Галицька до перехрестя Галицька – Збаразька триватимуть ремонтні роботи. Там встановлюють дощовий колектор. Про це розповів Суспільному головний інженер міського відділу технагляду Ярослав Копча.

За його словами, на місці проведення робіт влаштували дорожні знаки, які вказують, як можна об'їхати цю ділянку.

Ярослав Копча, головний інженер міського відділу технагляду. Суспільне Тернопіль

"Усі дощові води потрапляють у каналізаційну мережу. Це спричинює велике навантаження на насоси, які розташовані в каналізаційній насосній станції. Така ситуація, не дай Боже, може призвести до зупинки самої насосної станції й техногенної ситуації. Вирішили влаштувати окремий дощовий колектор, щоби з усіх мікрорайонів дощові води збиралися в одне місце. Тоді після очищення потрапляли в озеро", – каже Копча.

Розв'язка на Галицькій. Суспільне Тернопіль

Частину дороги на вулиці Галицькій у Тернополі перекрили від 8 години ранку. Одна з підрядних організацій міста проводить підготовчі роботи. На дорозі розмістили знаки, як можна об'їхати цю ділянку.

Олександр Кадніков, тернополянин. Суспільне Тернопіль

"У мене теща тут живе, то доводиться частенько сюди заїжджати. Майже щодня. Зараз незручно. Доводиться іншим шляхом сюди добиратися, а там взагалі немає дороги. Хотілося б, щоби ретельніше продумали схему об'їзду, бо заїхати під мій будинок, приміром, зі сторони Нового світу проблемно. Багато об'їжджати доводиться", – розповів тернополянин Олександр Кадніков.

"Я й раніше об'їжджав через Вертепну, тому для мене ніяких проблем немає в тому, що перекрили Галицьку", – говорить тернополянин Олег Борищук.

Олег Борищук, тернополянин. Суспільне Тернопіль

За словами Ярослава Копчі, це – перший етап робіт із облаштування дощового колектора на Галицькій. Яка його вартість, інженер міського відділу технагляду не сказав.

Що відомо

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!