У Тернополі на одному з автосервісів безкоштовно ремонтують автомобілі для військових

Суспільне Тернопіль

Автомобілі для військових і волонтерів безкоштовно ремонтує автосервіс у Тернополі. Про це розповів власник автосервісу Юрій Слободян, який зараз служить у теробороні.

За його словами, так волонтерять з 2014 року.

"Автомобіль, який нам пригнали технічно більш-менш в непоганому стані. Ми поміняли тормозні колодки, тормозні накладки і підшипники передніх ступиць відрегулювали".

Юрій Слободян. Суспільне Тернопіль

Автосервіс спеціалізується на повнопривідних авто. Якраз такі, каже Юрій, потрібні нашим військовим.

"Із початком повномасштабної війни, частина працівників пішла до війська. Звичайно, що часом йде в збиток, часом буває такий тиждень, що в нас зарплати нема чим видавати людям. І вони це розуміють, за що я їм вдячний, що вони розуміють і ми ще тримаємось".

На одному з автосервісів Тернополя безкоштовно ремонтують автомобілі для військових в волонтерів. Суспільне Тернопіль

За словами працівника автосервісу Юрія, найчастіше в авто, які приганяють для бійців, доводиться ремонтувати ходову частину.

"У ходових є терміни придатності, вони зношується. Зазвичай, автомобілі всі з закордону приходять. Там вони переважно стоять і ходова в них не дуже добра".

Працівник автосервісу Юрій. Суспільне Тернопіль

Улюблене авто, яке вдалося відремонтувати, каже Юрій Слободян – позашляховик для бійців 3-го тернопільського батальйону "Афганець".

"Це автомобіль, який ми розібрали перед повномасштабною війною в перший день. Ми його ввечері до того розібрали, бо там була технічна несправність, а наступного дня почалася війна. Цей автомобіль був розібраний і ми не могли знайти до нього запчастин, збирали по всій Україні, що могли. А проблема була велика саме в двигуні, треба було капітальний ремонт двигуна. Так ми запчастини за деякий час позбирали і його відновили. І зараз він виконує завдання ТРО. Ми в нього вклали душу й кошти".

У Тернополі безкоштовно ремонтують автомобілі для військових. Суспільне Тернопіль

За словами Юрія Слободяна, тепер вони щодня отримують по три автомобілі, які потрібно відремонтувати для військових.

Тепер щодня отримують по три авто, які потребують ремонту. Суспільне Тернопіль

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!