На Київщині відремонтували 236 об'єктів соціальної інфраструктури — Кулеба

Хлопчик сидить на вікні будівлі, зруйнованої під час вторгнення армії РФ. Ірпінь, Київська область, 30 травня 2022 року. Фото: АР

На Київщині на 236 об'єктах соціальної інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії, завершено ремонтні роботи. Ремонтні бригади продовжують працювати на 273 об'єктах.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, зокрема, вже відремонтували 58 багатоквартирних та 139 приватних будинків. Також завершені відновлювальні роботи у 5 адміністративних спорудах, 8 школах, 4 дитсадках, 18 закладах охорони здоров'я.

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Найбільше відновлено об'єктів соціальної інфраструктури у Бучанському районі — 180. У Броварському – 25 об’єктів, у Фастівському — 17, у Вишгородському – 10 об’єктів. У Білоцерківському районі відремонтували 4 об'єкти.

"Роботи з відновлення пошкоджених будівель внаслідок обстрілів російських окупантів триватимуть і надалі", – зазначив Олексій Кулеба.

Він нагадав, що для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень. Ці кошти призначені для відновлення тих об’єктів, що потребують поточного ремонту.

Що відомо

  • Станом на 26 липня завершено ремонтні роботи на 139 об'єктах соціальної інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії, повідомили у Київської ОВА.
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Додаткове фінансування передбачене в ухвалених змінах до обласного бюджету на 2022 рік, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
  • За даними Київської обласної військової адміністрації, на Київщині кількість повністю зруйнованих від початку повномасштабної війни об’єктів інфраструктури вже сягає понад 5400.
  • Понад 2 з половиною тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі, що на Київщині. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень.
  • В Ірпені Київської області близько 50% будинків зазнали руйнувань, а загальну вартість збитків експерти Київської школи економіки оцінили у 25,3 мільярди гривень (922 млн доларів).
  • Внаслідок бойових дій у Бородянці пошкоджено 164 будівлі. Із них 42 – повністю зруйновані. Про це свідчить знімок, проаналізований Cупутниковим центром ООН.
  • У Київській області визначали близько 50 місць для тимчасового зберігання будівельного сміття, яке утворилося внаслідок російської збройної агресії. Більшість таких майданчиків буде розташована в районах із найбільшою руйнацією об’єктів інфраструктури.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 166. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!