Укрзалізниця запустила оплату квитків через мобільний платіж Apple Pay

Фото: Павло Багмут / Укрінформ / Getty Images

В офіційному чат-боті Укрзалізниці в Apple Messages стала доступною оплата квитків за допомогою послуги мобільного платежу Apple Pay. Після оплати квиток можна додати в гаманець Apple Passkit.

Про це повідомляє пресслужба перевізника на офіцийній сторінці.

Для запуску Apple Messages достатньо натиснути іконку "Повідомлення" на сайті Укрзалізниці. Миттєво відкриється діалогове вікно для купівлі квитків через Apple Pay або спілкування з оператором служби підтримки.

Apple Messages доступний для користувачів та бізнесів в усьому світі на 1,65 млрд пристроїв Apple та інтегрований із додатком "Повідомлення", а також з нативними функціями й сервісами iOS.

Проєкт реалізований на базі технології Corezoid Process Engine спільно з технологічним партнером Укрзалізниці – компанією Middleware (США) за підтримки платіжного партнера – Visa.

Укрзалізниця запустила свій перший чат-бот у Viber та Telegram у січні 2021 року, а наприкінці минулого року чат-бот став доступним у Facebook Messenger та в Apple Messages. Наразі чат-бот Укрзалізниці налічує понад 264 тисячі зареєстрованих користувачів.

Читайте також

"Укрзалізниця" з 8 серпня призначає курсування додаткових приміських поїздів до трьох населених пунктів Київщини. Квитки вже можна придбати у залізничних касах. Про це повідомляє пресслужба перевізника.

"Укрзалізниця" оновила парк електричок Kyiv City Express

Укрзалізниця прискорила час руху двох потягів міжнародного сполучення

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!