З Донеччини за три дні евакуювали понад тисячу людей

Евакуація населення з Донецької області, фото: Донецька ОВА

З Донецької області з початку тижня евакуювали понад тисячу людей. Про це повідомляє Донецька ОВА.

"Зокрема, від початку тижня з Донецької області евакуйовано 1138 людей. Серед них 246 дітей та 57 маломобільних осіб з інвалідністю", - йдеться у повідомленні.

Додали, що кабінет міністрів оприлюднив список регіонів, куди евакуюватимуть жителів Донеччини, до нього увійшли 13 областей: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька.

Що відомо

  • За два дні обов’язкової евакуації з Донеччини виїхала 231 людина. Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко наголошує — дві третини жителів регіону вже залишили область. Евакуюватися потрібно, бо тепла у більшості квартир та будинків цієї зими не буде через зруйновані обстрілами комунікації.
  • Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук анонсувала обов'язкову евакуацію жителів Донеччини перед опалювальним сезоном, бо в області немає газопостачання через бойові дії. Держава обіцяє евакуювати людей, розселити, організувати харчування та оформити усі відповідні соціальні виплати.
  • "Донецькоблгаз" 14 травня опублікував на своїй сторінці у фейсбук інформацію про можливе припинення постачання газу жителям Донецької області через дії РФ.
  • З 14:00 23 травня АТ "Донецькоблгаз" через пошкодження магістрального газоводу та відсутності можливості під'єднатися до альтернативного газоводу припинив постачання природного газу споживачам Краматорської громади, крім Комарської та Олександрівської об'єднаних громад.

Читайте також

З Донецької області евакуювалися дві третини жителів

У МВС розповіли про особливості обов'язкової евакуації з Донбасу

Як проходитиме обов'язкова евакуація з Донеччини: алгоритм дій

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!