У Кропивницькому майбутніх поліцейських вчать етикету

Викладачка етикету Альона Дергаленко. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому курсантів Донецького університету внутрішніх справ вчать етикету. У навчальній програмі цього немає, це додаткові заняття, розповіла Суспільному заступниця начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Віра Рагімова. З її слів, для майбутніх офіцерів ці знання потрібні, як у повсякденному житті, так і у професійній діяльності.

Навчати курсантів запросили спеціалістку з етикету Альону Дергаленко: "Англійський етикет я вивчала в лондонській школі англійських манер, французький – у французької графині, в Києві навчалася у випускниці швейцарської школи етикету, найстарішого етикету та протоколу в Ліоні".

Курсанти вивчатимуть діловий, світський та столовий етикети, розповіла викладачка: "Вони представляють не лише себе особисто, вони представляють установу, представляють цілу гілку влади, представляють країну. Тож їм дуже потрібно справляти гарне враження, щоб люди були налаштовані на комунікацію з ними".

На лекції зі столового етикету навчали правильному використанню текстильної серветки, правильному триманню келиха для вина тощо. Зі слів курсантки Анастасії Суханової, знала не все, про що почула на лекції: "Мені сподобався столовий етикет. Дечого не знала, буду це застосовувати в повсякденному житті".

Вчити етикету курсантів будуть раз на тиждень.

Що відомо

Чотири факультети Донецького державного університету внутрішніх справ евакуювали у Кропивницький через російське вторгення в Україну.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!