Україна отримала 446,8 млн євро кредиту від Світового банку

Фото: thebalance.com

Україна отримала від Світового банку кредит на суму 446,8 млн євро, з них 424,6 млн євро — з гарантією від Великої Британії.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

"Україна отримала кредит у рамках проєкту Світового банку «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні». Загальна сума становить 446,8 млн євро. У рамках цього фінансування гарантія Великобританії становить 424,6 млн євро", — йдеться в повідомленні.

За словами міністра фінансів України Сергія Марченка, залучені кошти дозволять забезпечити належне фінансування для працівників бюджетної сфери.

Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету — для оплати праці працівників держорганів та бюджетних установ освітньої сфери як на національному, так і регіональному рівнях.

За даними НБУ, від початку повномасштабного вторгнення РФ загальний обсяг заявленої та наданої Україні допомоги від міжнародних партнерів станом на середину червня становить 30 мільярдів доларів.

Напередодні стало відомо, що уряд Великої Британії виділить Україні ще 1 мільярд фунтів стерлінгів (близько 1,2 мільярда доларів) для забезпечення ведення наступальних операцій.

14 червня повідомлялось, що США готові виділяти уряду України 1,5 млрд доларів допомоги щомісяця.

Війна. Усі новини

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного