У Львові студенти відмовилися від друку дипломних проєктів, щоб допомогти ЗСУ

Суспільне Львів

Студенти-бакалаври графічного дизайну Львівської Академії мистецтв передали військовим 12 600 гривень. Це гроші, які вони зібрали замість друку власних дипломів. Захищали свої проєкти через проєктор.

Студенти підрахували, що кожен видрукований дипломний проєкт коштуватиме від 300 до 400 гривень. Ці гроші вирішили використати більш раціонально, каже студентка Соломія Зарпазівська.

"Якщо є можливість вкласти гроші, наприклад, в те, що врятує комусь життя, то я готова відмовитися від друку дипломного проєкту, який потрібен на один день для того, щоб презентувати мій проєкт. За умови того, що зараз достатньо сильно розвинулись технології, ми всі заходимо в зуми, презентуємо проєкти через проєктор, можна нічого і не друкувати", — додала Соломія Заразівська.

Студенти презентували дипломні роботи за допомогою проєктора. Суспільне Львів

За словами першого проректора Академії мистецтв Петра Нагірного, рішення студентів не друкувати дипломи підтримали і викладачі.

"Ця робота пішла в цілого курсу таким шляхом, що вони частину презентації зробили електронно, а все що стосувалося друкованого, матеріального втілення своїх проєктів. Вони вирішили не виготовляти, а натомість зібрати кошти і допомогти армії, допомогти Україні", — розповів Петро Нагірний.

Презентація дипломів. Суспільне Львів

Викладач кафедри графічного дизайну Ігор Романко пригадує, що вже був один курс, який робив схожу акцію на початку війни, коли Росія анексувала Крим. Студенти передали гроші благодійному фонду на підтримку українського війська.

Читайте також: На Львівщині діти створили блокпост, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного