Дніпропетровщина: правоохоронці розслідують обстріл Зеленодольська, через який були поранені три людини

Обстріл Зеленодольська, 26 червня 2022 року. Фото: прокуратура Дніпропетровської області

На Дніпропетровщині правоохоронці розслідують обстріл Зеленодольська 26 червня, через який були поранені три людини. Про це йдеться в пресрелізі прокуратури області, який отримало Суспільне.

За повідомленням, кримінальне провадження відкрили за фактом порушення законів та звичаїв війни (частина 1 статті 438 Кримінального кодексу України).

Що відомо

  • 26 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили артилерійський обстріл м. Зеленодольськ Криворізького району Дніпропетровщини. Поранені троє мешканців. Зазнали руйнувань багатоквартирні будинки, дитяча спортивна школа, приміщення пошти та будинок культури. Будь-які військові об’єкти на цій території відсутні.
  • Жителям заборонили відвідувати паркову та прибережну зони.
  • 27 червня — 124 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. На саміті G7 обговорюють як ще підтримати Україну, Росія обстріляла з літаків житлові будинки в Києві, ЗСУ відбили декілька штурмів росіян на Донбасі та проводять операцію на острові Зміїний. Держдума РФ хоче відправляти на війну школярів, до дефолту Росії залишилося декілька годин.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 124. Текстовий онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного