Підготовка до опалювального сезону: у Вінниці фахівці перевіряють багатоповерхівки

Багатоповерхівка у Вінниці. Фото: Суспільне

Готовність вінницьких багатоповерхівок до опалювального сезону перевіряють фахівці "міськтеплоенерго". До 31 травня управлінські компанії та ОСББ мали привести до ладу внутрішньобудинкову мережу, розповів начальник служби збуту Петро Костюк. Нині, каже, перевіряють, чи все виконали.

У багатоповерхівці по вулиці Космонавтів, 78, фіксують кілька недоліків.

Труби мають бути ізольованими. Ось такі хомути. Аварійні ділянки, які виникли в опалювальний період, мають бути зараз замінені у міжопалювальний період”, — каже Петро Костюк.

Суспільне Вінниця

Аби у цьому будинку увімкнули опалення, до 15 вересня потрібно усунути недоліки. Їх зазначають у приписі. Цей будинок обслуговує управлінська компанія “господар Люкс”.

Ми зробили розведення труб на холодну воду у підвалі. Але щороку у нас відбуваються пориви труб із водою, тому ми їх постійно ремонтуємо, але певно, що прийдеться скидатися та міняти. Це питання вирішуватимемо разом із мешканцями та компанією”, — каже мешканець будинку Юрій Соколов.

Суспільне Вінниця

До опалювального сезону готові, каже голова ОСББ багатоповерхівки по вулиці Дмитра Майбороди Петро Шурмель. Три місяці тому замінили кілька труб із холодною водою. На ремонт підвалу та покрівлі мешканці витратили понад мільйон гривень. Для цього, кажуть, скористалися міською програмою співфінансування 30 на 70, де 30 % — це внесок мешканців, а 70 —кошти міського бюджету.

Замінили на поліетиленові труби усе, утеплили, і тепер стало все прекрасно. Тепліше стало у квартирах, бо не такий витік опалення, і дуже добре”, — каже Петро Шурмель.

Окрім багатоповерхівок, перевіряють тепловики і навчальні заклади. Ревізію провели у тепловому пункті школи № 33.

Суспільне Вінниця

Тут замінені усі засувки. Це виконано у повному обсязі, проведені повірки манометрів та термометрів. На що ми звертаємо увагу — є термометри. Тобто усі заходи, які ми їм прописували до підготовки опалювального періоду, вони виконали”, — каже Петро Костюк.

Перевірку внутрішньобудинкових систем до опалювального періоду тепловики проводитимуть до 15 вересня. Всього мають перевірити до півтори тисячі будівель.

Читайте також

  • Кому і як передавати показники лічильника після зміни постачальника — "Вінницягаз" пояснює
  • Нарахування по-новому: чому вінничани платитимуть за неспожиту воду