Армія РФ намагається посилити наступ на Ізюмському напрямку — британська розвідка

Фото: УНІАН

Російська армія намагається відновити швидкість просування на північній осі Ізюма. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на військову розвідку.

"Хоча основним напрямком наступу Росії залишається Сєвєродонецько-Лисичанська "кишеня", тиждень постійно інтенсивних обстрілів свідчить про те, що Росія зараз намагається відновити швидкість на північній осі Ізюма", — йдеться у повідомленні.

Водночас у розвідці зазначили, що українські війська продовжують утримувати лінію в цьому секторі, добре використовуючи лісисту місцевість для підтримки своєї оборони.

У Міноборони Британії також зазначили, що протягом найближчих тижнів російська кампанія, швидше за все, все більше покладатиметься на ешелони резервних сил. Вони складаються з кількох окремих компонентів, які Росія майже напевно вже почала використовувати.

"Російський бойовий армійський резерв — це нещодавнє нововведення, яке складається з резервістів-добровольців, які працюють за сумісництвом, і розгортаються як цілі підрозділи, як правило, призначені для виконання завдань безпеки в тилу", — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у британській розвідці, людський мобілізаційний ресурс — це значний фонд усіх ветеранів, які служили в регулярній армії РФ протягом останніх п’яти років.

"Російська влада, ймовірно, використовує добровольців цієї категорії для поповнення третіх батальйонів у складі регулярних бригад".

В Міноборони Британії вважають, що попри постійну нестачу кількості резервістів для відправлення в Україну, російське керівництво, ймовірно, як і раніше не хоче віддавати наказ про загальну мобілізацію.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 124. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного