Щоб повернутися додому живими з Херсонщини військові РФ вдаються до хитрощів

Фото: Оперативне командування "Південь"

Виставляють ноги з окопів, щоб отримати поранення: військові РФ у будь-який спосіб намагаються потрапити додому. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".

Військові РФ намагаються евакуюватися з Херсонщини пораненими. Для цього йдуть на хитрощі. "Вони риють не окопи, а поглиблення до півметра, вкладаються в них на спину, підіймають ноги, та чекають на легке поранення", - йдеться у повідомленні.

Такий спосіб залишитися живим шукають військові РФ, яких ЗСУ вибили з укріплених позицій.

Військові РФ деморалізовані через втрати керівного і рядового складу. Також впливає і відсутність перспектив у виконанні поставлених командуванням завдань.

Що відомо:

  • Російські війська намагаються відновити втрачені позиції і минулої доби, 24 травня, двічі атакували позиції ЗСУ - намагалися прорватися в напрямку Високопілля в районі села Потьомкіне.
  • Росія продовжує використовувати при обстрілах цивільних об’єктів заборонені Женевською конвенцією боєприпаси. У Херсонській області війська РФ систематично застосовують касетні та фосфорні снаряди при обстрілах сіл і селищ.
  • За офіційною інформацією Генштабу ЗСУ станом на 24 червня на Південнобузькому напрямку військові РФ не вели активних дій. Обороняються та намагалися проводити контрбатарейну боротьбу.

Читайте також:

  • Керівник Росгвардії прибув на Херсонщину для вручення нагород, хоча справжні причини візиту невідомі — ISW.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber