Тернопільський гурт "Лос Колорадос" організував благодійний концерт

Суспільне Тернопіль

Тернопільський гурт "Лос Колорадос" організував благодійний концерт. У такий спосіб колектив відзначає 15 років з часу заснування. Кошти збирають на амуніцію музикантам, які зараз на передовій. Про це розповів Суспільному гітарист команди Ростислав Фук.

За його словами, на концерті грають пісні, які були написані від початку створення "Лос Колорадосу".

Гітарист гурту "Лос Колорадос" Ростислав Фук. Суспільне Тернопіль

"Ми збираємо кошти для благодійного фонду "Musicians defend Ukraine", який започаткував наш колишній учасник, барабанщик Лесик Драчук. У цьому фонді збирають гроші для музикантів, які зараз воюють на передовій", – сказав Ростислав.

Вокаліст гурту Руслан Приступа каже, за 15 років існування команда випустила два альбоми. Після повномасштабного вторгнення російських військ музиканти виступили вперше. На концерті зіграли 20 пісень.

Під час благодійного концерту. Суспільне Тернопіль

"Зараз, скажімо так, не музичний період в Україні настав. Але, все одно хочеться згадати колишні виступи, бо ти живеш творчістю. І разом з тим намагаємося, щоби була ще якась користь від концерту", – говорить вокаліст.

«Я знаю, що збирають гроші для військових. Хочу послухати музику і допомогти бійцям ЗСУ", – розповіла відвідувачка концерту Наталя.

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!