"Це гідна нагорода". Корабель, названий на честь Героя з Кіровоградщини, отримав відзнаку від Зеленського

Фото: Вікіпедія

Середній десантний корабель, який назвали на честь Героя з Кіровоградщини Юрія Олефіренка, отримав відзнаку "За мужність та відвагу". Такий указ підписав Президент України Володимир Зеленський 23 червня.

Юрій Олефіренко – ветеран війни в Афганістані, захисник України.Він загинув під час мінометного обстрілу на Донеччині 16 січня 2015 року, прикрив собою трьох бійців. Більше про Героя читайте у статті.

"Це гідна нагорода, – прокоментувала донька захисника Олеся Олефіренко. – Я знаю, що у корабля була велика місія. Він обороняв та захищав декілька областей. Брав на себе удари. Знаю, що хлопцям було дуже важко, вони потрапляли під обстріли, ризикували. Дуже вдячна тому складу бійців, які там були. Корабель залишився цілий та неушкоджений завдяки їм".

Олеся Олефіренко розповіла, що вона разом із родиною відслідковують новини, пов'язані з кораблем. "Це важливо для нас. Адже корабель носить ім’я нашого захисника, нашого батька. Для нас це пам'ять. Ми переживаємо за нього. Хлопці для нас – близькі люди".

Читайте також

  • У Миколаєві горів корабель "Юрій Олефіренко"
  • Знешкодили терористів та диверсійну групу: як минули навчання прикордонників на Одещині
  • Шість захисників з Кіровоградщини посмертно отримали ордени "За мужність"
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб