Центр протидії дезінформації та Генштаб застерігає не поширювати неперевірену інформацію

Фото: генштаб ЗСУ

Не поширювати жодної інформації про місце розташування та просування ЗСУ у Херсонській області. Центр протидії дезінформації та Генеральний штаб звернулися до жителів Херсонщини, лідерів громадської думки та журналістів з проханням не оприлюднювати інформацію про Збройні Сили України без підтвердження з офіційних джерел.

"Ми воюємо проти підступного та, на жаль, великого за кількістю ворога. Тому перед тим, як щось написати чи сказати, просимо зважувати кожне слово, щоб не завдати шкоди і не створити інфопривід для пропаганди РФ. Зараз закликаємо не поширювати жодної інформації про просування наших військ та місце їх розташування в Херсонській області!", - наголошують в ЦПД при РНБО та Генеральному штабі.

Також зазначають, що зараз лише вище військове керівництво має повну інформацію та може надавати коментарі та прогнози.

В оприлюдненні інформації слід дотримуватись чітких правил: не транслювати переміщення військових, не знімати місця обстрілів та роботу ППО, ретельно перевіряти інформацію через офіційні джерела.

Що відомо:

  • Російські військові завдали авіаційного удару по позиціях військ ЗСУ в районі населеного пункту Біла Криниця. Наша авіація, на відповідних ділянках, вдарила по скупченнях ворога у відповідь.
  • Українські партизани продовжують спротив на тимчасово захоплених територіях. Тотальний спротив українців триває.

Читайте також:

  • Окупаційна влада Херсонщини планує провести так званий "референдум" 11 вересня.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!