У місті на Дніпропетровщині організовують дозвілля для дітей-переселенців

Пресслужба Дніпропетровської обласної ради

У Покрові на Дніпропетровщині проводять тематичні конкурси та екскурсії для місцевих дітей і дітей-переселенців. Про це йдеться у пресрелізі від обласної ради, який отримало Суспільне.

Дозвілля організовують у рамках ініціативи “Мама-клуб”, яку започаткували у місті кілька років тому. Заходи проводять майже щодня: театральні вистави, спортивні естафети та екскурсії.

Ініціативу назвали "Мама-клуб". Пресслужба Дніпропетровської обласної ради

Нині до громади переїхало більше 2 тисяч переселенців з дітьми, тож відвідувачів “Мама-клубу” побільшало. Для них організували тематичне свято на честь 51-ї річниці від дня, коли на території громади знайшли золоту пектораль.

Учасниця свята Емма. Пресслужба Дніпропетровської обласної ради

Емма завітала на свято із мамою та братом. “Я відвідала вже багато майстер-класів й зробила віяло, метелика і котика. Ще малювала, ліпила і брала участь в іграх”, — розповідає дівчинка.

Родина Емми переїхала до Покровської громади три місяці тому з Києва. Кажуть, що тікали з самого епіцентру війни. Тут громада забезпечила родину житлом, одягом, їжею й усім необхідним.

Для дітей організовують конкурси, екскурсії та розваги. Пресслужба Дніпропетровської обласної ради

Мама дівчинки Наталія каже: “Навіть тут бачу по дітях напругу: вони хочуть додому, сумують за родичами. А такі тематичні розваги допомагають їм, та й мені самій, відволіктись, розвіятись, відпочити. Чудово, що тут стільки різних локацій. Мої діти щасливі і я, як мама, теж”.

Аніматорка Тетяна розповідає: “Намагаємося приділити дітям-переселенцям якомога більше уваги. Вони чули вибухи снарядів, роботу артилерії. Ми робимо все, щоб малеча відволіклася від цих страшних спогадів”.

За словами заступниці очільника громади Ганни Відяєвої, заходи організовують співробітники місцевих закладів культури, освіти, дитячої спортивної школи і спортивного клубу.

Читайте також

У Дніпрі проводять майстер-класи для дітей, евакуйованих з Маріуполя

Продають свої іграшки, щоб підтримати армію. У Дніпрі дев’ятирічні хлопці допомагають ЗСУ

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро