Нафта, гроші та авіація. Велика Британія запроваджує нові санкції проти Росії

Фото: Paul Fiedler

Уряд Великої Британії 23 червня оголосив про запровадження проти Росії нових санкцій. Обмеження стосуватимуться експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання в Росії британської валюти й банкнот ЄС.

Як повідомили в британському уряді, обмеження стосуються заборони на експорт, постачання та доставку товарів і технологій, що стосуються хімічної та біологічної зброї, морської сфери та нафтопереробної галузі, а також експорт або використання в Росії авіаційного палива та паливних добавок.

Що стосується валютних обмежень, то вони передбачають заборону на експорт до Росії або для використання в Росії банкнот фунтів стерлінгів або валют ЄС, а також заборону надання, постачання або доставку таких банкнот особам, що пов'язані з Росією.

Також накладається заборона на надання технічної допомоги, фінансових послуг, коштів та брокерських послуг, пов'язаних з імпортом чавуну та сталі. Крім цього, Велика Британія забороняє імпорт, придбання або доставку окремих товарів, "які приносять прибуток", що походять із Росії або відправляються з Росії.

Окремі обмеження поширюватимуться також і на непідконтрольні українському уряду території.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного