"Вважаю, що військові круті супергерої". Історії дітей з Чернівців, які допомагають армії

На фото Сашко Панченко . Суспільне Чернівці

Сашко Панченко з Чернівців збирає гроші на тепловізор для військових ЗСУ. Хлопцю 10 років, він щовечора разом з мамою плете патріотичні браслети, аби потім їх продати у парку міста. Дмитру Марчуку — 9, він став волонтером ще взимку. Хлопець пакує для військових їжу, яку згодом відправляють на фронт.

Сашко приходить майже щодня у центр місцевого парку. Там на лавиці розкладає патріотичні браслети та прикраси для волосся. Найдешевші прикраси хлопець продає по 20 гривень. За майже місяць йому вдалось зібрати близько 5 тисяч гривень.

На фото Сашко Панченко. Суспільне Чернівці

Спочатку хлопець хотів зібрати гроші військовим на Джавелін, втім через високу вартість, вирішив купити тепловізор.

"Потім після війни я буду збирати кошти на будівлі, щоб їх зробити заново, щоб гарнішими їх зробити", — розповів Сашко Панченко.

9-річний волонтер Дмитро приходить у волонтерський штаб майже щодня. Там разом з бабусею по декілька годин пакує їжу та речі військовим на фронт.

"Я став волонтером, бо моя бабуся і тато працюють волонтерами. Ми з бабусею упаковуємо солодке. Я забув скільки ми це робимо, але я пам’ятаю, що почали робити взимку", — розповів Дмитро.

На фото Дмитро Марчук. Суспільне Чернівці

У волонтерському штабі хлопець пакує приблизно 10 ящиків на день. Якщо вони легкі, допомагає вантажити у машину, яка везе допомогу на фронт.

"Мені ця робота дуже подобається. Ми це все складаємо для наших військових. Я вважаю, що військові дуже круті супергерої", — розповів Дмитро Марчук.

Читайте також

Зібрані гроші передадуть ЗСУ. У Чернівцях відбудеться концерт музиканта з Ізраїлю

У Чернівцях на фестивалі Миколайчук OPEN зібрали майже 80 тисяч гривень для ЗСУ

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.