Рада ЄС продовжила санкції проти РФ за окупацію Криму

. Фото: УНІАН

Рада ЄС продовжила санкції, запровадждені у відповідь на тимчасову окупацію Криму та Севастополя Росією, до 23 червня 2023 року. Про це йдеться у повідомленні Ради ЄС.

Вперше обмеження запровадили у червні 2014 року. Йдеться про заборону на імпорт товарів до ЄС, а також на інфраструктурні чи фінансові інвестиції та туристичні послуги з окупованого Криму чи Севастополя.

Крім того, експорт певних товарів і технологій для кримських компаній або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах або для розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів також підпадає під обмеження ЄС.

"ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Кримського півострова як серйозне порушення міжнародного права. ЄС залишається непохитним у своїй відданості суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і відданий повній реалізації своєї політики невизнання”, — йдеться у заяві на сайті Ради ЄС.

18 березня 2014 року президент РФ Володимир Путін та проросійська "влада" окупованого Криму уклали так званий договір про приєднання Криму до складу Росії.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 117. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne 3.0

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!