"Пухнастий помічник". У кропивницькому гуманітарному центрі працює пес-волонтер

Суспільне Кропивницький

В гуманітарному центрі у Кропивницькому працює пес-волонтер Тед. Він рятувався зі своїми господарями від війни – приїхав з Луганської області. Пес-переселенець має власні сторінки в Інстаграмі та Тік-тоці. Там викладають відео про роботу гуманітарного центру.

Теду породи шпіц три роки. У Кропивницький він приїхав з міста Рубіжне Луганської області. Його господарі – подружжя Юлія Афанасьєва та Вадим Чудик.

"Він всім полюбився і став тут членом команди, – розповіла Юлія Афанасьєва. – Почав працювати з нами. Головна його роль – підіймає настрій і нам, і нашим відвідувачам".

Тед товариський та завжди "в настрої", додає Вадим Чудик: "Якщо пес Патрон захищає нас на передовій, то Тед-волонтер прикриває наш тил – розважає відвідувачів, які приходять, і волонтерів".

Щодня разом зі своїми господарями Тед приходить на роботу. Вдома його не залишають ніколи. "Завжди з нами, так було у Рубіжному, – говорить господарка. – Він ходив зі мною на мою роботу, тому він звик. Я – майстер із нарощування вій, тому його брала на роботу, він в кабінеті лежав та чекав".

Місяць тому у Теда з’явилися власні сторінки у соцмережах, де господарі виставляють відео з ним. Це роблять для того, щоб розповідати про роботу гуманітарного центру, говорить Юлія Афанасьєва. "Викладаємо відео, як він допомагає із розвантаженням нам продуктів, про життя гуманітарного центру, є відео про посвячення Теда у волонтери – дівчата зробили йому бейджик".

"Всі дуже позитивно реагують на те, що він у бейджику, – каже працівниця гуманітарного центру Маргарита Смельняк. – Він волонтер, цілий день проводить з нами, допомагає, як може допомагати – це прикольно, це піднімає настрій".

"Це для мене пухнасте чудо, – додає ще одна працівниця центру Єлизавета Сімцова. – Він нереально пухнастий, як хмаринка. Без Теда центр був би не такий радісний".

Підписників у Теда-волонтера нині більше сотні.

Читайте також

  • В Олександрії лікують бойову собаку, яка травмувалась під час ракетного обстрілу аеродрому
  • "У нас порожні склади". Кропивницький гуманітарний центр відчуває брак продуктів, які роздають переселенцям
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!