Індонезія може долучитися до відновлення медінфраструктури України

Фото: Наталя Тимофєєва/Суспільне.Херсон

Індонезія готова долучитися до відновлення медичної інфраструктури України, яка постраждала через збройну російських окупантів. Зокрема, країна готова інвестувати 5 мільйонів доларів на відбудову українських медичних закладів.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я Олексій Яременко за підсумками зустрічі з делегацією Індонезії, інформує пресслужба МОЗ.

"Україна впевненими кроками рухається до відновлення медичної інфраструктури, яку зруйнували російські терористи. Сьогодні ми бачимо значну підтримку міжнародної спільноти, яка готова взяти участь у відбудові українських лікарень та амбулаторій. Пріоритетними напрямами для допомоги є відновлення та розбудова лікарень Київської, Сумської та Чернігівської областей", — зазначив посадовець.

Яременко розповів, що в деокупованих регіонах вже впроваджуються проєкти з відновлення медичної інфраструктури, зокрема й коштом благодійників.

Як зазначають у МОЗ, за останні три місяці Індонезія надала значну підтримку українській медичній системі, поставивши на українські склади гуманітарні вантажі у вигляді ліків, медичних виробів та витратних матеріалів.

Читайте також

ЗМІ встановили дані майже 3,8 тис. загиблих в Україні росіян

Вторгнення Росії в Україну, день 115. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу