До "антиколомойського" законопроєкту внесли понад 16 тисяч поправок

Оновлено
undefined

До законопроєкту, який унеможливить повернення Приватбанку колишнім власникам, станом на ранок 7 квітня подали понад 16 тисяч поправок. Кількість запропонованих змін затягне розгляд закону в той час, як Міжнародний валютний фонд очікує його прийняття вже зараз і без цього не дасть Україні транш у 8 млрд доларів.

"Тренд вже зрозумілий, буде приблизно 16335 правок", — повідомив нардеп від "Голосу", член комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у Facebook.

Він зазначив, що сам вніс 10 поправок і опублікував список депутатів, які запропонували зміни.

Станом на 18:00 6 квітня поправок до закону було 13 тисяч, що вже стало рекордом.

"Є один позафракційний депутат, який тільки від себе подав більше ніж 6000 поправок, ще є три пакети по 1,5 тисячі поправок. І це ще не всі поправки прийшли", — написав депутат.

Зранку 6 квітня Железняк писав, що до законопроєкту подали близько 6000 правок. Тоді він розраховував, що їх буде 8000-8500. 6 квітня має стати останнім днем внесення поправок.

Як повідомляє Центр протидії корупції, рекордсменом із внесених 6000 поправок став виключений з фракції "Слуга народу" Антон Поляков. Ще 1500 поправок подала нардепка від СН та колишня журналістка 1+1 Ольга Василевська-Смаглюк.

Що відомо

  • 30 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, який унеможливить повернення Приватбанку ексвласнику Ігорю Коломойському.
  • Проголосувати за документ парламентарів закликав Володимир Зеленський. За словами президента, його потрібно ухвалити задля отримання траншу від Міжнародного валютного фонду, що допоможе уникнути дефолту.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного