Херсонщина залишилась без зв'язку: не працюють телефони та інтернет

Фото: pl.com.ua

У Херсоні та області зник зв'язок. Не працюють мобільні телефони та частково домашній інтернет.

"Десь близько 18 :10 - 18:20 зник зв'язок. Протягом попередніх двох днів зв'язок був нестійкий, то з'являвся, то зникав. А це зник зовсім. У мережі тільки невизначені оператори, які з'явилися декілька днів тому", - розповіла Суспільна жителька Херсона.

Голова Херсонської військово-цивільної адміністрації Геннадій Лагута повідомив , що зв'язок відключили російські військові:

"Орки відключили! Працює тільки провайдер Скайнет через Крим!"

Його радник Сергій Хланя, розповів Суспільному, що це не перша спроба окупаційної влади блокувати український зв'язок та Інтернет.

"Зв'язок зникає вже третю добу. Окупанти постійно маніпулюють, постійно звинувачують Збройні Сили України і в тому, що пропадає зв'язок, і що відбуваються обстріли. Але це все відбувається не так.І якщо говорити про зникнення зв'язку, треба дивитися, що одночасно з цим окупант впроваджує російського оператора з кодом+7 і починає роздавати мобільні картки", - каже Хлань.

Чутки про переведення Херсонської області на російського оператора вже давно розповсюджували колаборанти, каже місцевий житель Денис.

"Минулого тижня почали продавати картки наче кримського оператора, ті, хто купив, кажуть, що вони білі без будь-яких написів, назв, 990 це їх код. Коштують 300-400 рублів, це 150-220гривень", - розповів хлопець.

Самопроголошений заступник голови Херсонської ВЦА Стрємоусов у проблемах зі зв'язком в області звинуватив ЗСУ і повідомив, що звернувся до РФ з проханням використати можливості російських телекомунікацій для відновлення зв'язку в області.

Натомість радник голови Херсонської ВЦА Сергій Хлань називає ці заяви брехливою пропагандою.

"Це точно не в інтересах Збройних сил України, не в інтересах України блокувати . Навпаки, робиться все, щоб посилити сигнал, посилити інтернет, щоб забезпечити спілкування наших людей і доступ до об'єктивних новин. Усі звинувачення окупанта є брехлива пропаганда. По ситуації на зараз поки немає достовірної інформації. Але окупант свідомо блокує український зв'язок та Інтернет", - прокоментував Хлань.

Що відомо:

  • В Херсонській області увечері 30 квітня зник мобільний зв'язок і інтернет усіх операторів. Про те, що це не аварія Суспільному повідомив один із провідних спеціалістів мобільного оператора Vodafone у Херсоні.
  • На ранок 1 травня в Херсонській області так і не з'явився мобільний зв'язок та інтернет. В деяких районах люди могли користуватися Київстаром, Херсон був повністю заблокований.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber